Laatste dag.

Sunday, February 03, 2013
Nairobi, Nairobi
Net als vorige zondag gingen we met z'n allen naar de kerkdienst. Het duurde maar een uurtje, waarna we samen terug naar Village Market reden om er te gaan eten. Daar hadden we ook afgesproken met Alfred om zijn auto terug te geven. We hadden de wagen opnieuw gehuurd vanaf vrijdagmiddag tot nu.
Daarna terug naar huis om te beginnen met inpakken . Monique had heel wat werk om alles in onze koffers te proppen. We hadden immers verschillende souvenirs gekocht die we allemaal wilden meenemen. Hopelijk zijn ze op de luchthaven niet te streng, zodat we geen toeslag
hoeven te betalen.
In de namiddag gingen we samen naar een nabij gelegen hotel. Je kon er gewoon binnen om iets te eten en/of te drinken en bij het zwembad te relaxen. Een heel mooie omgeving met een golfterrein, aangesloten aan het hotel.
In de tuin van het hotel stonden er grote tenten opgesteld. Er was een politieke samenkomst aan de gang met het oog op de komende verkiezingen in maart.
We zagen er ook nog enkele buizerds rondvliegen. Ik probeerde er nog een foto van te nemen, doch dit bleek echter niet zo makkelijk.
Na een lekkere koffie en een verder rustige namiddag terug naar het huis van Anna en Caleb.
De laatste spullen werden nog ingepakt. Ikzelf heb nog een uurtje gerust. Daarna nog geproefd van de appeltaart die Anna voor ons had gemaakt en het was tijd om naar de luchthaven te rijden.
Na uitgebreid afscheid was het tijd om in te checken voor een lange vlucht.
Other Entries

Comments

2025-02-06

Comment code: Ask author if the code is blank